Jdi na obsah Jdi na menu
 


AVES - záchranná stanice ohrožených zvířata přidán odkaz !!!

13. 11. 2007

ObrazekPřidávám další velmi důležitý odkaz. Jde o "Sdružení AVES" se sídlem stanice mezi Hnidousy (dř.Švermovem) a Brandýskem. MAPA - klikni.

Osobně jsem využil pomoci sdružení hned 2x. Nejprve při nálezu poštolky se zraněným křídlem u vodárny pod Lidicemi cca před třemi roky a podruhé letos začátkem listopadu, kdy jsme do AVESu zavezli malého ježčího dorostence, poflakujícího se lidickou Oradourskou ulicí , který vážil pouhých 280 g, což znamená, že by zimu bez odborné pomoci nepřežil (minimum k zazimování je cca 500gr !!) 

Tak to je on, malej ježčí flamendr z Oradourské ..., kličkoval mezi auty, jen náhodou z něj nebyla placka, tak jako z mnoha jiných zvířátek (bohužel)...

Obrazek

Na webu AVESu naleznete užitečné rady, postupy, kontakt, informace o činnosti a fotografie. Doporučuji si spojení na stanici doplnit do Vašeho mobilu, abyste je mohli případně rychle použít, pokud by to bohužel bylo nutné, např. při nálezu zraněného zvířete v přírodě.

WEB: http://www.volny.cz/zachr.stanice/Obrazek

Email: zachr.stanice@seznam.cz

telefony:

 602 336 014, 723 468 462, 312 283 993 

Obrazek

Celý areál stojí za návštěvu, zejména s dětmi. Koneckonců pamatujeme výpravy "KOLMO" pořádané  Zdeňkem Fousem, Markem Veselým, panem Nešporem (a dalšími obětavci) s cílem na Čabárně...-bk-

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář